IKEA HOTEL

Përjetoni ndryshimin

Rezervo Tani

IKEA HOTEL

Miresevini ne
IKEA Hotel

I ndodhur në Tiranë dhe me sheshin Skënderbej të arritshëm brenda 4.4 km, Ikea Hotel ofron shërbime portiere, dhoma pa alergji, një kopsht, WiFi falas dhe një sallë pritjeje të përbashkët. Ky hotel me 2 yje ofron shërbim në dhomë dhe recepsion 24 orë. Akomodimi ofron një ATM, një qendër biznesi dhe shkëmbim valutor për mysafirët. Në hotel, çdo dhomë vjen me një ballkon me pamje nga kopshti. Dhomat vijnë me ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë, dhe disa dhoma në Ikea Hotel kanë një pamje mali. Dhomat kanë një tavolinë. Zona është e njohur për çiklizëm, dhe me qira biçikletë dhe makina me qira janë në dispozicion në strehim.

Rreth Nesh

AkomodimiNë hotel, çdo dhomë vjen me një ballkon me pamje nga kopshti. Dhomat vijnë me ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë, dhe disa dhoma në Ikea Hotel kanë një pamje mali. Dhomat kanë një tavolinë. Zona është e njohur për çiklizëm, dhe me qira biçikletë dhe makina me qira janë në dispozicion në strehim.Dhomë standarde dyshe

Dhomë klasike tresheKOMODITETE

Dhome Ndenje
Tavoline
Dhoma e gjumit
Gardërobë ose dollap
Media & Technology
TV me ekran të sheshtë, Telefoni, TV
Jashtë
Oxhak në natyrë Objektet BBQ, ballkon, Kopshti
Parking
Parkimi privat falas është i mundur në një vend aty pranë (rezervimi nuk është i nevojshëm). Garazh parkimi
Shërbimet e pritjes
Reception services
Check-in/check-out privat, Shërbimi i portierit, ATM/makinë parash në vend, Magazinimi i bagazheve

Koha më e paharrueshme e pushimit fillon këtu